ساعت کاری: شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 17

پارچه سیلیکونی

یکی از انواع پارچه های نسوز، پارچه سیلیکونی است. این محصول سیلیکونی به پارچه دو رو سیلیکونی نیز معروف است. این نوع سیلیکون قابلیت تحمل تا 350 درجه سانتیگراد را داراست. این پارچه از فایبرگلاس و سیلیکون رابر ساخته شده است.

وجود لایه سیلیکون در این محصول آن را به دو گروه تقسیم کرده است. این دو نوع یک رو سیلیکون و دو رو سیلیکون هستند. نوع اول پارچه ای است که دارای لایه سیلیکونی بر روی آن است. وجود این لایه قابلیت تحمل دما را برای پارچه افزایش می دهد. همچنین اگر لایه فایبرگلاس به آن اضافه شد، قدرت آن را تا 650 درجه سانتیگراد افزایش می دهد.

نوع دوم پارچه سیلیکونی نسوز، در هر دو لایه پارجه دارای سیلیکون است. این نوع از پارچه مقاومت بیشتری را نسبت به حرارت از خود نشان می دهد. این محصول خواهان بیشتری در بازار دارد.

هر دو نوع پارچه گفته شده ویژگی یکسان دارند. این ویژگی ها شامل ضد آب و روغن بودن، نفوذناپذیری در برابر مواد شیمیایی، مقاومت حرارتی، مکانیکی و غیره است. به همین دلیل است که پارچه سیلیکونی را یکی از پرمصرف ترین پارچه های نسوز کرده است.

از انواع کاربرد این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مورد استفاده برای ساخت منهول که در پتروشیمی ها ،نیروگاه ها ، سکو ها و مخازن نفتی کاربرد دارد
  • مورد استفاده برای ساخت پرده های حرارتی در کوره های القایی و صنعتی
  • ساخت و دوخت لباس ، دستکش و کیسه های نسوز صنعتی و آتشنشانی
  • روکش عایق و محافظ در برابر روغن داغ
  • ساخت نوار نقاله نسوز

این پارچه در عرض های یک متر و در انواغ ضخامت 0.4 میلی متر تا 1 میلی متر است. برای سفارش این محصول می توانید از طریق راه های زیر با گروه تولیدی صنعتی ایران بسپار سیلیکون در ارتباط باشید :آدرس کارخانه : تهران، بعد از اتوبان تهران-قم، بعد از فرودگاه امام خمینی (ره)، شهرک صنعتی شمس آباد
شماره تماس :021-56236713021-56236714021-56236718
شماره موبایل :09125707964