محصولات سیلیکونی

خرطومی نسوز PVC، خرطومی نسوز PVC یکی از محصولات مهم درسیم‌کشی ساختمان است. بعلاوه قابلیت تحمل دما و فشار بالا را دارد و از آن در تابلوهای برق و ساختمان‌ استفاده می‌شود.

خرطومی نسوز PVC

خرطومی نسوز PVC یکی از محصولات مهم درسیم‌کشی ساختمان است. بعلاوه قابلیت تحمل دما و فشار بالا را دارد و از آن در تابلوهای برق و ساختمان‌ استفاده می‌شود.

چسب سیلیکونی، چسب سیلیکونی یکی از پرکاربردترین محصول سیلیکون در بین مردم می باشد. مصارف چسب سیلیکونی در منازل برای اتصال شیشه ها از جمله استفاده این محصول سیلیکونی است.

چسب سیلیکونی

چسب سیلیکونی یکی از پرکاربردترین محصول سیلیکون در بین مردم می باشد. مصارف چسب سیلیکونی در منازل برای اتصال شیشه ها از جمله استفاده این محصول سیلیکونی است.

قطعات سیلیکونی (مولدینگ)، قطعات سیلیکونی (مولدینگ) یکی از پر مصرف ترین محصولات سیلیکونی است که به روش های گوناگون تولید می شود. این قطعات در اکثر صنایع از جمله پزشکی کاربرد دارند.

قطعات سیلیکونی (مولدینگ)

قطعات سیلیکونی (مولدینگ) یکی از پر مصرف ترین محصولات سیلیکونی است که به روش های گوناگون تولید می شود. این قطعات در اکثر صنایع از جمله پزشکی کاربرد دارند.

پارچه سیلیکونی، پارچه سیلیکونی یکی از انواع محصولات سیلیکونی است که در صنعت پارچه و مد یکی از پرطرافدارترین محصولات بشمار می رود. پارچه سیلیکونی در انواع رنگ قابل تولید است.

پارچه سیلیکونی

پارچه سیلیکونی یکی از انواع محصولات سیلیکونی است که در صنعت پارچه و مد یکی از پرطرافدارترین محصولات بشمار می رود. پارچه سیلیکونی در انواع رنگ قابل تولید است.

روغن سیلیکونی، روغن سیلیکونی یکی از محصولات سیلیکونی است که در پزشکی، اتومبیل، صنعت و حتی مواد غذایی کاربرد دارد

روغن سیلیکونی

روغن سیلیکونی یکی از محصولات سیلیکونی است که در پزشکی، اتومبیل، صنعت و حتی مواد غذایی کاربرد دارد

اورینگ سیلیکونی رنگی، تولید انواع اورینگ سیلیکونی رنگی (Colored Silicone ORing) با قابلیت رنگ پذیری و پایداری شیمیایی

اورینگ سیلیکونی رنگی

تولید انواع اورینگ سیلیکونی رنگی (Colored Silicone ORing) با قابلیت رنگ پذیری و پایداری شیمیایی